MASTERS 2019 - výsledky

30.09.2019 09:34

Putovní pohár se na poslední chvíli objevil, takže nic nebránilo zahájení zavěrečné akce sezóny - MASTERS Memoriálu Františka Smejkala.

V kategorii DEBL OPEN se turnaje zúčastnilo 14 párů, které byly rozděleny do 3 skupin. Na základě výsledků ve skupinách pak byly všechny dvojice dosazeny do vyřazovacího pavouka.

S turnajem se nejlépe vypořádala dvojice Jiří Mandelík - Petr Mandelík (otec a syn), kteří ve finále zdolali Radka a Radka Smejkalovi (aby se to nepletlo, tak opět otec a syn :) ).

Kluci Smejkalovi jsou rok co rok ve finále, v semifinále, ale ten poslední krok je pro ně snad zakletý. Tak snad příště.

V kategorii mixů byly čtyři páry, na rozdíl od "chlapských" dvojic se bylo i na koho, co , koukat :), a výsledky jsou zcela nepodstatné.

Vítězem se, bez porážky, stali Karolína Staňková a Pavel Peška.

Závěrečný ceremoniál byl důstojnou tečkou za Memoriálem Františka Smejkala - MASTERS 2019, ceny vítězům předali předseda TK Chrlice Petr Mandelík a bývalý dlouholetý šéf oddílu Jaroslav Smejkal.

Děkujeme všem za účast,byli jste skvělá parta.

P.S. Putovní poháry za DEBL OPEN i MIX zůstaly u správce, jsou a navždy už budou pouze symbolickou cenou pro vítěze. Odsouhlasili jste si to. :) A je to dobře. :)