Memoriál Františka Smejkala - MASTERS 2020

04.10.2020 16:14

V sobotu 3.10.2020 se uskutečnil další ročník Memoriálu Františka Smejkala. V hlavní kategorii DEBL se soutěže zúčastnilo 19 párů, v mixech se sešlo dvojic pět.

Tento ročník byl svým způsobem specifický. Přišla řada hráčů, kteří nemají s chrlickým tenisem nic společného, nejsou ani z Chrlic, a nikdo z výboru a organizátorů turnaje je nezval.

Organizátoři se "pružně" dohodli, že tito budou do soutěže vpuštěni, a to především z důvodu přirozené slušnosti členů klubu. Byli jsme odměněni tím, že někteří z nich si jen na něco stěžovali, kritizovali..

Příští rok však nezvaní pojedou do Chrlic zbytečně, je to klubový turnaj pro hráče, kteří tráví na chrlických kurtech celou sezónu.

Nejde jen o dospělé, ale i žactvo či dorost jiných klubů. ČTS pro ně pořádá řadu turnajů, tak nevíme, proč by měli hrát na vnitřním klubovém turnaji cizího oddílu.

Možná nepříjemné věty, ale říct, napsat, se to muselo.

 

Teď k turnaji:

V soutěži deblů zůstali opět těsně pod vrcholem Radci (otec a syn) Smejkalovi, kteří ve finále podlehli páru Bořil - Zajíček.

Smíšená čtyřhra přinesla tuhé boje, holky předvedly neskutečné výkony, a z titulu se nakonec radovala dvojice Dagmar Prokopová, David Silný.